KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 9223457
*
nr 922 3457
Träsnitt
Asien, motivet: 29 x 18
Utrop:
400 kr
Sista tid för bud online:
måndag 3 november 2014
kl 19:49:25
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: asiatisk asien etsningar grafik linoleumsnitt träsnitt
-
2084 Träsnitt
Maud Comstedt (1920-1984), Sverige. "Hjorttunga". ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:14
-
5170 Träsnitt
Oidentifierad konstnär. Signerad, omfamning. Signe..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:29
-
4091 Träsnitt
Vytautas Kasiulis (1918-1995), Musikanter. Signera..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:36
*
Träsnitt
nr 922 3457
Träsnitt
Asien, motivet: 29 x 18
Utrop: | 400 kr |
---|---|
Sista tid för bud online: |
måndag 3 november 2014 |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: asiatisk asien etsningar grafik linoleumsnitt träsnitt
-
2084 Träsnitt
Maud Comstedt (1920-1984), Sverige. "Hjorttunga". ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:14 -
5170 Träsnitt
Oidentifierad konstnär. Signerad, omfamning. Signe..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:29 -
4091 Träsnitt
Vytautas Kasiulis (1918-1995), Musikanter. Signera..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:36